WOLF HUNT

Přidej se
ke smečce WOLF HUNT

Headhunting je královská disciplína náboru

Nemusíš čekat až ti zešediví vlasy, aby ses stal(a) vlkem nebo vlčicí. Ve WOLF HUNT můžeš dělat skutečný headhunting v duchu „serious but cool“ už teď. Dostaneš se k exkluzivním pozicím a uděláme z Tebe 360° lovce. Nebude to ze dne na den, ale bude to stát za to.

Co u nás znamená
headhunting?

Být partnerem a poradcem klienta. Pracovat přímo pro hiring managera, majitele nebo investora. Podílet se na designu pozice i výběrového řízení a kompletně zajišťovat náborový proces. Řídit pozici jako projekt a věnovat se jen omezenému počtu zakázek.

Co je
WOLF HUNT?

Na trhu jsme od roku 2016, ale zkušenosti máme ještě o chlup delší. Chceme zůstat butikovou záležitostí, malou firmou, která dělá, co ji baví a nebojí se inovovat. Nemotivují nás jenom čísla, ale touha dělat co nejkvalitněji ty nejprestižnější pozice.

Proč se k nám
přidat?

Chceš svobodu

Nábor jde dělat i interně přímo ve firmách, ale proč se upisovat jedné, když můžeš během roku poznat celou řadu rozdílných firemních kultur? Získáš přehled o trhu a brzo budeš mít kontakty mezi manažery napříč různými odvětvími.

Umíme říkat "ne"

Budeš pracovat jen na vybraných pozicích. Umíme říkat ne, když to není zakázka pro nás. Držíme se toho, co umíme nejlépe – manažerských pozic.

Vyděláš si

Na to, jak je nábor náročná disciplína, bývá často hodnocen slabě. Díky našemu byznys modelu ale můžeme našim lidem platit lépe a motivačně. Ti potom rostou a odvádějí lepší práci u klienta.

Ve smečce se k sobě zády neotáčíme
Jsme WOLF HUNT

Sehraná smečka – jsme víc než kolegové, jsme druhá rodina.
Konstantní růst – zdravý tlak na výkon a možnost učit se od zkušenějších.
Neustálá výzva – nerutinní náplň práce, kde jedinou jistotou je změna.

Je to pro mě? Tahle práce baví soutěživé lidi, kteří rádi budují vztahy a chtějí být vidět. Základem je komunikace, prozákaznický přístup, ale také transparentnost a ochota sdělovat zpětnou vazbu. Nábor je o zdolávání překážek, učení se z vlastních i cizích chyb a doslova vlčí vytrvalosti.

Jak probíhá nábor
do smečky?

1

Dej nám o sobě vědět

Přes email nebo LinkedIn

2

Potkáme se

Neformálně si popovídáme (culture fit)

3

Otestujeme tvůj potenciál

Praktická část simulující práci headhuntera

4

Domluvíme se

Podmínky a nástup