WOLF HUNT

Smečka

jsme lovci tělem i duší

Zjistit více

Dejte o sobě vědět a odpočiňte si. Co radí headhunteři manažerům bez práce?

Pracovním trhem celosvětově právě obchází strašák nezaměstnanosti. Když ale místo ztratí vysoce postavený manažer, má to v několika aspektech... — celý článek

Ivar Mesenský

Média | Forbes

I nábor se mění. Místo třídění životopisů přichází partnerství.

O kvalifikované lidi se svádí tuhý boj. Rekordně nízká nezaměstnanost řádně zamíchala zvyklostmi na pracovním trhu. Co všechno se změnilo v... — celý článek

Ivar Mesenský

Média | Pražský deník

Lovec hlav Havlíček: Firmy nejvíc shánějí účetní s němčinou

„Dobrý headhunter je jako dobrý právník. I v počtu vyhraných případů,“ říká headhunter Ondřej Havlíček.Žijeme v době, kdy firmy zoufale... — celý článek

Ondřej Havlíček

Média | Euro

Instinkt

Neustále zdokonalujeme své lovecké instinkty a jsme orientováni na cíl. Využíváme sofistikované on-line nástroje a dlouholeté know-how pro poradenství v terénu. Tak jako v přírodě, i v naší smečce přežijí jen ti nejsilnější. Lovíme nejen pro spokojenost našich zákazníků, ale i pro radost z lovu samotného.

Ondřej
Havlíček

Co-founder/alpha wolf

+420 725 221 377
ondrej.h@wolfhunt.cz

Ivar
Mesenský

Co-founder/alpha wolf

+420 720 996 733
ivar.m@wolfhunt.cz

Jakub
Žižka

Wolf

+420 725 327 641
jakub.z@wolfhunt.cz

Kristýna
Svrdlinová

Wolfpack Assistant

+420 601 150 799
kristyna.s@wolfhunt.cz

Eliška
Hubíková

Tracer

+420 725 749 021
eliska.h@wolfhunt.cz

Reference

Spolupráca predčila moje očakávania

Na agentúru WOLF HUNT som sa obrátil s najdôležitejšou pozíciou, ktorú sme potrebovali vo firme obsadiť. Hľadal som človeka, ktorý by po 9 rokoch prebral odo mňa vedenie manažmentu. Spolupráca predčila moje očakávania a už počas procesu som sa naučil kroky, ktoré budem následne aplikovať v hľadaní ďalších uchádzačov. Komunikácia bola na super úrovni, prvotný filter kandidátov veľmi kvalitný a WOLF HUNT bol rovnocenným partnerom do otvorených diskusii pri premýšľaní o pozícii a jej obsadení. Dnes verím, že sme spoločne zvolili výborne. Do budúcna služby WOLF HUNT veľmi rád využijem znovu na kľúčové pozície.

Peter Hajduček

CEO | Footshop

Co WOLF HUNT slíbí, to dodrží

Spolupráci s týmem WOLF HUNT jsme zahájili v tomto roce při obsazení seniorní pozice HR Director. Už při prvním setkání bylo zřejmé, že se setkávám se sehraným týmem, který má neotřelý brand. Zásadním aspektem úspěšné spolupráce je pro mne důvěra a to tým WOLF HUNT zcela naplňuje. Vše co bylo prezentováno, přislíbeno a domluveno, tak bylo beze zbytku splněno. V týmu WOLF HUNT vidím kvalitního partnera a už se těším koho dalšího pro nás tahle smečka uloví!

Jan Čáp

General Manager | MOOG

Po spolupráci s WOLF HUNT můžeme konstatovat, že jsou to špičky v oblasti náboru.

Vlk, stejně jako další druhy velkých šelem, stojí na vrcholu pomyslné potravní pyramidy. Po spolupráci s WOLF HUNT můžeme konstatovat, že jsou to také špičky v oblasti náboru. Vlci z WOLF HUNT na nás zapůsobili svojí profesionalitou, znalostí trhu a průběžným reportingem. Organizace a průběh pohovorů s jejich osobní účastí přesně vyhovoval našim potřebám.
Díky důkladné společné reflexi pohovorů jsme s finálním výběrem kandidáta nadmíru spokojeni.

Michal Pástor

Financial Manager | Walstead Moraviapress

The WOLF HUNT team did their job perfectly.

We approached the WOLF HUNT based on the recommendation, and I have to admit that I was very surprised by the professional and structural approach. The WOLF HUNT team did their job perfectly understanding of our company, our values, team, product and current situation, which is very important in the process of candidate acquisition. They participated in the interviews and improved their understanding of our needs, which resulted in not more than two interviews for us having the perfect candidate. For sure, we’ll continue our cooperation with WOLF HUNT in the future.

Benjamin Levstek

Director | Adacta Fintech

Vlci Ondřej a Ivar si získali moji důvěru.

S týmem WOLF HUNT jsme spolupracovali při obsazení dvou pozic. Překvapil mě požadavek na účast zástupce WOLF HUNT na pohovorech s kandidáty, ale rozhodli jsme se to zkusit a ohromně se to osvědčilo – především to zrychlilo a zlepšilo zpětnou vazbu na kandidáty, a to nám umožnilo rychle vyjasnit kritéria lovu. Vlci Ondřej a Ivar si získali moji důvěru, začal jsem je používat jako rádce, dali jsme jim další dvě zakázky a na spolupráci se vyloženě těším.

Karel Zatloukal

General Manager | Showmax

WOLF HUNT je spolehlivým partnerem, který posiluje potenciál našeho brandu.

WOLF HUNT svým servisem navazuje na naši náborovou strategii a stará se o oblasti, kde jako firma nemáme prostor působit. Při dnešní konkurenci na pracovním trhu rozhodují i malé detaily a WOLF HUNT je spolehlivým partnerem, který z dlouhodobého hlediska posiluje potenciál našeho brandu.

Jozef Képesi

CTO | Kiwi.com

První z našich dodavatelů, kdo dělal nábor o 180° jinak.

S majiteli společnosti WOLF HUNT, Ondrou a Ivarem, úspěšně a rádi spolupracujeme již 4. rokem. Byli první z našich dodavatelů, kdo dělal nábor o 180° jinak a vážím si i jejich odvahy měnit kulturu náboru. Kluci mají charisma, lovit s nimi je radost a cesta k úspěchu.

Markéta Svobodová

HR MANAGER | Abbas

Ve WOLF HUNT vědí, že je potřeba dělat věci jinak.

Ve WOLF HUNT sledují nejnovější trendy a vědí, že je potřeba dělat věci jinak. Kandidát pro ně není jen zboží či služba, ale především partner.

Sylva Havířová

HR MANAGER | iXperta

Spolupráce s vlky v oboru je vždy perfektní.

Spolupráce s vlky v oboru je vždy perfektní. Spolupráce trvá již řadu let a za tuto dobu máme v ONIO týmu bezvadné a schopné kolegy na IT, obchodních, administrativních a jiných pozicích, protože kluci se prostě orientují, mají přehled a umí dobře odhadnout potřeby zadavatele. Jednoduše – jsem spokojen a mohu s klidným svědomím doporučit!

Tomáš Beroun

PROVOZNÍ ŘEDITEL | ONIO

WOLF HUNT jako náborový partner patří mezi elitu.

Dobře vyvinutý instinkt v kombinaci se znalostmi zkušeného lovce zaručuje rychlou a efektivní práci v oblasti hledáni a náboru těch nejlepších talentů. Na mnoha příkladech nám WOLF HUNT dokázal, že jako náborový partner patří mezi elitu. V rámci zálohových projektu jsme ocenili dobře propracovaný reporting a nadstandardní péči.

Alena Krejčířová

RECRUITMENT LEAD | DIXONS CARPHONE, CoE

Maximální flexibilita a ochota, schopnost podat komplexní přehled o kandidátech.

Stejně, jako má vlk prominentní postavení v lidské mytologii a kultuře a patří mezi nejobdivovanější šelmy světa, tak i vlčí smečka vedená Ivarem a Ondrou si buduje podobnou pověst na poli headhuntingu. Maximální flexibilita a ochota, schopnost podat komplexní přehled o kandidátech, vysoká úroveň profesionality – to vše je zárukou spolupráce, která přináší výsledky.

Petr Krátký

FINANCE DIRECTOR | IMI CCI CRITICAL ENGINEERING

S kluky z WOLF HUNT byla skvělá spolupráce.

S kluky z WOLF HUNT byla skvělá spolupráce. Velmi rychle pochopili specifika pozice, kterou hledáme. Otevřeně komunikovali ve všech fázích projektu – identifikace potenciálních kandidátů, jejich kontaktování a reakce, plán a průběh jednotlivých interview. Věděli, kde hledat a koho oslovit, i když pozice byla hodně specifická. Získali jsme talenty s relevantními znalostmi i zkušenostmi a přidanou hodnotou pro nás byla také osobní účast WOLF HUNT na jednání s kandidáty. Spolupráci bych si určitě zopakoval!

Ondřej Šňupárek

Chief of IT Development | Air Bank

Už během prvního týdne se podařilo najít opravdu vynikajícího kandidáta.

Na tým WOLF HUNT jsme dostali tip, když jsme potřebovali rychle a efektivně vyřešit nábor seniorní C-level pozice v Praze. Vlci dokázali rychle „nacítit“ naši firemní kulturu a doporučovat kandidáty, kteří jsou hodnotově na stejné vlně. 
Hodně nám to ulehčilo další fázi pohovorů a už během prvního týdne se podařilo najít opravdu vynikajícího kandidáta, což je pro mne důkazem vysoké efektivity a dobrého pochopení kritérií pro vyhledávání. WOLF HUNT vřele doporučuji všem, kdo hledají spolehlivého partnera s moderním přístupem k headhuntingu.

Helena Rojas Ortiz

Human Relations | IMPACT HUB PRAHA

Spolupráci s WOLF HUNT jsme využili opakovaně.

Spolupráci s WOLF HUNT jsme využili opakovaně. Ocenili jsme snahu o zevrubné poznání naší firmy a pružnou komunikaci především co se týče okamžitých reakcí na náš feedback ohledně výběru kandidátů. Právě díky tomu se podařilo v předem stanoveném časovém plánu najít kandidáta, který odpovídal požadavkům na danou pozici a zároveň perfektně zapadl do naší firemní kultury.

Marie Havlíčková

CEO | Slevomat

Zvlášť oceňuji výborné vyjednávací schopnosti.

Naše spolupráce s „vlky“ pro mne je jedno velké příjemné překvapení. Obrovské nasazení od první do poslední chvíle, skvělá komunikace, absolutně profesionální přístup při všech jednáních. Je vidět, že se s přehledem orientujete na trhu práce. Zvlášť oceňuji výborné vyjednávací schopnosti. Určitě vás vždy velmi ráda doporučím dalším zájemcům s tím, že se jedná o spolupráci na špičkové úrovni.
Rádi budeme vaše služby využívat i nadále a všem ostatním jen vzkaz: „vyzkoušejte vlky.“

Olga Nedvědová

HR Director | Netbox

Great communication and weekly based reporting of activities.

I very much appreciate great communication and also a weekly based reporting of activities. I would say that until now, I do not know how, but you managed to change the mind of the successful candidate. Thank you for your cooperation.

Koh Youseob

Senior Manager | Head of Business Innovation | Samsung Electronics Czech and Slovak (SECZ)

1 / 16
Footshop
MOOG
Walstead Moraviapress
Adacta
BadFly
Showmax
Samsung
Kiwi.com
Air Bank
ABBAS
Impact Hub Praha
Dixons Carphone
Netbox
Fischer automotive systems
Slevomat
Nexa Technologies
GoodData
IXPERTA
ONIO
IMI Critical Engineering

Chci bezplatnou analýzu

vyřešíme váš náborový problém

Napište
nám

info@wolfhunt.cz

Zavolejte
nám

+420 720 996 733

Navštivte
nás

Nám. Svobody 702/9
602 00 Brno

Pernerova 51
186 00 Praha - Karlín