WOLF HUNT

Reference

Hlavní síla WOLF HUNT spočívá v tom, že dokáží velmi dobře identifikovat vhodné kandidáty a přivést i ty, kteří by pro náš interní nábor zůstali nedostupní.

Službu Executive Search jsme původně brali jako experiment, jehož cílem bylo zjistit její hodnotu ve srovnání s naším tradičním interním náborovým procesem. Na základě počátečního průzkumu trhu jsme jednoznačně zvolili WOLF HUNT jako výrazného regionálního lídra a od počátku se nám jejich přístup jevil jako profesionální, moderní a dobře strukturovaný. Nejdůležitějším výsledkem bylo, že nám WOLF HUNT pomohli najmout výjimečného manažera, který předčil naše očekávání a nyní hraje klíčovou roli v rozvoji našeho týmu designérů. Hlavní síla WOLF HUNT spočívá v tom, že dokáží velmi dobře identifikovat vhodné kandidáty a odhalit talenty, které by pro náš interní nábor zůstaly nedostupné. Služby WOLF HUNT můžu vřele doporučit i ostatním.

Ján Koscelanský Chief Product Officer | Sudolabs

Díky skvělé podpoře během celého procesu se na WOLF HUNT znovu ráda obrátím.

Od první schůzky až po obsazení pozice byla spolupráce s WOLF HUNT velmi příjemná a profesionální. Ocenila jsem dobrou komunikaci, pravidelný update i kvalitu doporučených kandidátů.

Ivana Meiselová Europe Accounting Manager | Fastenal

V ČR není moc podobných firem, které by se s úrovni služeb a odbornosti poskytované WOLF HUNT mohly srovnávat.

Práce, kterou pro nás WOLF HUNT odvedl, si moc vážím. Pomohli nám obsadit pozici na úrovni Vice President a jejich odbornost, kontakty a nasazení byly neocenitelné. Jako opravdoví vlci se nezalekli ani našich náročných požadavků a potřeb a velmi často je i doplnili o zkušenosti z předchozích podobných projektů. Poskytli vynikající službu, byli vždy k dispozici, nebáli se dát svůj názor i doporučení a zvládli celý proces bez problémů a překvapivě rychle. V průběhu celého procesu byli rovnocennými partnery všem zúčastněným stranám.

Kateřina Smrčková Chief People Officer | Codasip

Oceňujeme hlavně nasazení v průběhu celého procesu, proaktivní přístup i rychlou a spolehlivou komunikaci.

WOLF HUNT se osvědčil jako spolehlivý partner, na kterého bychom se určitě opět obrátili, pokud by bylo potřeba pomoct s náborem seniorní role, která si zaslouží péči headhunterů.

Karin Milková Commercial Director | TrustPay

Pozitivně hodnotím nejen službu a výsledek výběrového řízení, ale i candidate experience.

Díky WOLF HUNT se nám podařilo rychle obsadit pozici COO v našem nově vznikajícím boardu. Představili nám kvalitní portfolio kandidátů, osobně se účastnili všech interview a v celém průběhu procesu s nimi spolehlivě fungovala komunikace. Zároveň i od vítězné kandidátky jsme dostali velmi pozitivní zpětnou vazbu na průběh výběrového řízení s tím, že podobnou zkušenost ještě nezažila.

Vojtěch Pihrt Co-Founder | JetSoft

Jako kandidát i klient se cítíte zkrátka součástí vlčí smečky

Se společností WOLF HUNT často spolupracujeme na vyhledávání seniorních odborných nebo manažerských pozic. Spolupráce probíhá na vysoce profesionální úrovní a jedná se do slova a do písmene o klientské doprovázení od samotného oslovení až po pracovní nabídku a závěrečnou zpětnou vazbu. Na vlcích z WOLF HUNT si cením jednak pracovního nasazení, ochotě naslouchat a navnímat firemní kulturu klienta, vysoké úrovně péče o kandidáty a proaktivního partnerského přístupu vůči klientovi. Cením si také jejich otevřenosti a férovosti v jednání. Perfektně zpracovaná nabídka je samozřejmostí, ale i v situaci, kdy věci nejdou podle plánu je vždy ochota hledat nové řešení a flexibilně upravit záměr. Jako kandidát i klient se cítíte zkrátka součástí vlčí smečky

Renata Millerová HR Director CZ/SK/PL/HR/SRB | Thermofisher Scientific

V minulosti jsem využil služeb řady headhunterů včetně těch renomovaných mezinárodních a musím konstatovat, že WOLF HUNT nastavil laťku nejvýše.

Při obsazování klíčových pozic v managementu jsme hledali vhodného partnera a na WOLF HUNT jsme se obrátili díky doporučení našeho klienta. I přes nelehké zadání a složitou situaci na trhu práce jsme díky vytrvalosti a know-how WOLF HUNT uspěli. Nejen že představili kvalitní portfolio kandidátů, ale osobně se účastnili všech interview a poskytnuli pomoc při vyjednávání podmínek, což bylo velmi přínosné. WOLF HUNT nás nadchnul svým vstřícným přístupem a skvělou podporou během celého časově náročného procesu. Při dalším lovu tak víme bez váhání, na koho se opět obrátit.

Miroslav Král CEO | Marketup

We were very pleased with their well communicated and professional process for candidate search.

WOLF HUNT succeeded in attracting several highly qualified candidates for our COO position and we would certainly use WOLF HUNT our executive search needs in the future.

Richard Fetyko Founder&CEO | AltFins

Vlci nás příjemně překvapili, jejich lov byl pro nás úspěšný

Vlci nás příjemně překvapili, jejich lov byl pro nás úspěšný a jsme přesvědčeni, že si spolupráci s nimi v budoucnu ještě určitě zopakujeme. Do pomoci s výběrem strategické manažerské pozice jsme je původně zařadili s nepříliš velkým očekáváním, spíš pro jejich odlišnost od většiny jejich konzervativní konkurence. Rychle si však získali naši důvěru, po celou dobu lovu, byla komunikace s nimi velmi hladká a při následné spolupráci jsme ocenili nejen počet doporučených kandidátů na obsazovanou pozici, ale především jejich kvalitu. Ve vedení jsme se shodli, že i čas strávený s nevybranými kandidáty rozhodně nebyl ztracený.

Petr Podaný Personální a správní ředitel | PKS Holding

Vlci jsou opravdu těžkou váhou v lovení talentů.

Se smečkou vlků, jsem měl již zkušenost ze strany „loveného“ talentu, která mě přivedla do aktuálního působiště v Kulina Group. V roli klienta jsem poté WOLF HUNT oslovil s extrémně specifickým zadáním pro vyhledání klíčového člena týmu v zahraničí. Moje obavy, zda zvládnou obsáhnout i zahraniční trh byly velice rychle rozptýleny a těžko jsem skrýval překvapení, když mi přivedli kandidáta, který splňoval mé až nesmyslně konkrétní zadání na 100 %. Díky přítomnosti v celé části lovu, včetně osobního pohovoru a promptní komunikaci na obě strany se efektivně staví do role mediátora mezi kandidátem a společností což výrazně zvýší pravděpodobnost úspěšného dotažení a zároveň nalezení win-win podmínek nástupu.

Antonín Štětina CEO | Kulina Group

Po celou dobu jsem se jako klient cítila maximálně opečovaná…

S WOLF HUNT jsme spolupracovali opakovaně na různých typech pozic, od specialistů až po top manažerské. Po celou dobu bylo patrné, že pracujeme s opravdovými profíky. Jako velký přínos vnímám I to, že se pohovorů u nás zástupci Wolf Hunt osobně účastnili. Spolupráce s WOLF HUNT byla na vysoce profesionální úrovni od začátku do konce, a svěřit se do jejich rukou nám nejen ušetřilo spoustu času, ale přineslo I kýžené výsledky.

Lenka Ježková Head of HR | NOTINO

Najlepší prehľad o talente na vrcholové pozície

Spolupracujeme na náboru s väčším počtom externých subjektov, ale pri náboru na najvýznamnejšie pozície si vždy prizveme na spoluprácu Wolf Hunt, pretože na základe minulých skúsenosti, môžem povedať, že majú najlepší prehľad o talente na vrcholové pozície. Na základe kvality komunikácie a extra míli výrazne zvyšujú kvalitu výberového procesu. Takto sme spolu obsadili pozíciu CFO a COO v GymBeam.

Dalibor Cicman CEO | GymBeam

Skvelý partner do dravých časov.

Spoločnosť WOLF HUNT svojím čerstvým prístupom dokazuje, že je vždy možné zdolať zaužívané štandardy a posunúť ich na vyššiu úroveň.
Netradičný branding spojený s otvorenou komunikáciu, vysokou mierov flexibility, nasadenia, zameraním na cieľ a efektívnosť, vytvorili výnimočné pracovné prostredie, ktoré zákonite viedlo k úspešnému obsadeniu hľadanej pozície. Skvelý partner do dravých časov.
Môžem spokojne odporúčať a už teraz sa teším na ďalší lov.

Peter Slavkovský Sales Director CEE | STIEBEL ELTRON

Spolupráca predčila moje očakávania

Na agentúru WOLF HUNT som sa obrátil s najdôležitejšou pozíciou, ktorú sme potrebovali vo firme obsadiť. Hľadal som človeka, ktorý by po 9 rokoch prebral odo mňa vedenie manažmentu. Spolupráca predčila moje očakávania a už počas procesu som sa naučil kroky, ktoré budem následne aplikovať v hľadaní ďalších uchádzačov. Komunikácia bola na super úrovni, prvotný filter kandidátov veľmi kvalitný a WOLF HUNT bol rovnocenným partnerom do otvorených diskusii pri premýšľaní o pozícii a jej obsadení. Dnes verím, že sme spoločne zvolili výborne. Do budúcna služby WOLF HUNT veľmi rád využijem znovu na kľúčové pozície.

Peter Hajduček CEO | Footshop

Co WOLF HUNT slíbí, to dodrží

Spolupráci s týmem WOLF HUNT jsme zahájili v tomto roce při obsazení seniorní pozice HR Director. Už při prvním setkání bylo zřejmé, že se setkávám se sehraným týmem, který má neotřelý brand. Zásadním aspektem úspěšné spolupráce je pro mne důvěra a to tým WOLF HUNT zcela naplňuje. Vše co bylo prezentováno, přislíbeno a domluveno, tak bylo beze zbytku splněno. V týmu WOLF HUNT vidím kvalitního partnera a už se těším koho dalšího pro nás tahle smečka uloví!

Jan Čáp General Manager | MOOG

Po spolupráci s WOLF HUNT můžeme konstatovat, že jsou to špičky v oblasti náboru.

Vlk, stejně jako další druhy velkých šelem, stojí na vrcholu pomyslné potravní pyramidy. Po spolupráci s WOLF HUNT můžeme konstatovat, že jsou to také špičky v oblasti náboru. Vlci z WOLF HUNT na nás zapůsobili svojí profesionalitou, znalostí trhu a průběžným reportingem. Organizace a průběh pohovorů s jejich osobní účastí přesně vyhovoval našim potřebám.
Díky důkladné společné reflexi pohovorů jsme s finálním výběrem kandidáta nadmíru spokojeni.

Michal Pástor Financial Manager | Walstead Moraviapress

The WOLF HUNT team did their job perfectly.

We approached the WOLF HUNT based on the recommendation, and I have to admit that I was very surprised by the professional and structural approach. The WOLF HUNT team did their job perfectly understanding of our company, our values, team, product and current situation, which is very important in the process of candidate acquisition. They participated in the interviews and improved their understanding of our needs, which resulted in not more than two interviews for us having the perfect candidate. For sure, we’ll continue our cooperation with WOLF HUNT in the future.

Benjamin Levstek Director | Adacta Fintech

Vlci Ondřej a Ivar si získali moji důvěru.

S týmem WOLF HUNT jsme spolupracovali při obsazení dvou pozic. Překvapil mě požadavek na účast zástupce WOLF HUNT na pohovorech s kandidáty, ale rozhodli jsme se to zkusit a ohromně se to osvědčilo – především to zrychlilo a zlepšilo zpětnou vazbu na kandidáty, a to nám umožnilo rychle vyjasnit kritéria lovu. Vlci Ondřej a Ivar si získali moji důvěru, začal jsem je používat jako rádce, dali jsme jim další dvě zakázky a na spolupráci se vyloženě těším.

Karel Zatloukal General Manager | Showmax

WOLF HUNT je spolehlivým partnerem, který posiluje potenciál našeho brandu.

WOLF HUNT svým servisem navazuje na naši náborovou strategii a stará se o oblasti, kde jako firma nemáme prostor působit. Při dnešní konkurenci na pracovním trhu rozhodují i malé detaily a WOLF HUNT je spolehlivým partnerem, který z dlouhodobého hlediska posiluje potenciál našeho brandu.

Jozef Képesi CTO | Kiwi.com

První z našich dodavatelů, kdo dělal nábor o 180° jinak.

S majiteli společnosti WOLF HUNT, Ondrou a Ivarem, úspěšně a rádi spolupracujeme již 4. rokem. Byli první z našich dodavatelů, kdo dělal nábor o 180° jinak a vážím si i jejich odvahy měnit kulturu náboru. Kluci mají charisma, lovit s nimi je radost a cesta k úspěchu.

Markéta Svobodová HR MANAGER | Abbas

Ve WOLF HUNT vědí, že je potřeba dělat věci jinak.

Ve WOLF HUNT sledují nejnovější trendy a vědí, že je potřeba dělat věci jinak. Kandidát pro ně není jen zboží či služba, ale především partner.

Sylva Havířová HR MANAGER | iXperta

Spolupráce s vlky v oboru je vždy perfektní.

Spolupráce s vlky v oboru je vždy perfektní. Spolupráce trvá již řadu let a za tuto dobu máme v ONIO týmu bezvadné a schopné kolegy na IT, obchodních, administrativních a jiných pozicích, protože kluci se prostě orientují, mají přehled a umí dobře odhadnout potřeby zadavatele. Jednoduše – jsem spokojen a mohu s klidným svědomím doporučit!

Tomáš Beroun PROVOZNÍ ŘEDITEL | ONIO

WOLF HUNT jako náborový partner patří mezi elitu.

Dobře vyvinutý instinkt v kombinaci se znalostmi zkušeného lovce zaručuje rychlou a efektivní práci v oblasti hledáni a náboru těch nejlepších talentů. Na mnoha příkladech nám WOLF HUNT dokázal, že jako náborový partner patří mezi elitu. V rámci zálohových projektu jsme ocenili dobře propracovaný reporting a nadstandardní péči.

Alena Krejčířová RECRUITMENT LEAD | DIXONS CARPHONE, CoE

Maximální flexibilita a ochota, schopnost podat komplexní přehled o kandidátech.

Stejně, jako má vlk prominentní postavení v lidské mytologii a kultuře a patří mezi nejobdivovanější šelmy světa, tak i vlčí smečka vedená Ivarem a Ondrou si buduje podobnou pověst na poli headhuntingu. Maximální flexibilita a ochota, schopnost podat komplexní přehled o kandidátech, vysoká úroveň profesionality – to vše je zárukou spolupráce, která přináší výsledky.

Petr Krátký FINANCE DIRECTOR | IMI CCI CRITICAL ENGINEERING

S kluky z WOLF HUNT byla skvělá spolupráce.

S kluky z WOLF HUNT byla skvělá spolupráce. Velmi rychle pochopili specifika pozice, kterou hledáme. Otevřeně komunikovali ve všech fázích projektu – identifikace potenciálních kandidátů, jejich kontaktování a reakce, plán a průběh jednotlivých interview. Věděli, kde hledat a koho oslovit, i když pozice byla hodně specifická. Získali jsme talenty s relevantními znalostmi i zkušenostmi a přidanou hodnotou pro nás byla také osobní účast WOLF HUNT na jednání s kandidáty. Spolupráci bych si určitě zopakoval!

Ondřej Šňupárek Chief of IT Development | Air Bank

Už během prvního týdne se podařilo najít opravdu vynikajícího kandidáta.

Na tým WOLF HUNT jsme dostali tip, když jsme potřebovali rychle a efektivně vyřešit nábor seniorní C-level pozice v Praze. Vlci dokázali rychle „nacítit“ naši firemní kulturu a doporučovat kandidáty, kteří jsou hodnotově na stejné vlně. 
Hodně nám to ulehčilo další fázi pohovorů a už během prvního týdne se podařilo najít opravdu vynikajícího kandidáta, což je pro mne důkazem vysoké efektivity a dobrého pochopení kritérií pro vyhledávání. WOLF HUNT vřele doporučuji všem, kdo hledají spolehlivého partnera s moderním přístupem k headhuntingu.

Helena Rojas Ortiz Human Relations | IMPACT HUB PRAHA

Spolupráci s WOLF HUNT jsme využili opakovaně.

Spolupráci s WOLF HUNT jsme využili opakovaně. Ocenili jsme snahu o zevrubné poznání naší firmy a pružnou komunikaci především co se týče okamžitých reakcí na náš feedback ohledně výběru kandidátů. Právě díky tomu se podařilo v předem stanoveném časovém plánu najít kandidáta, který odpovídal požadavkům na danou pozici a zároveň perfektně zapadl do naší firemní kultury.

Marie Havlíčková CEO | Slevomat

Zvlášť oceňuji výborné vyjednávací schopnosti.

Naše spolupráce s „vlky“ pro mne je jedno velké příjemné překvapení. Obrovské nasazení od první do poslední chvíle, skvělá komunikace, absolutně profesionální přístup při všech jednáních. Je vidět, že se s přehledem orientujete na trhu práce. Zvlášť oceňuji výborné vyjednávací schopnosti. Určitě vás vždy velmi ráda doporučím dalším zájemcům s tím, že se jedná o spolupráci na špičkové úrovni.
Rádi budeme vaše služby využívat i nadále a všem ostatním jen vzkaz: „vyzkoušejte vlky.“

Olga Nedvědová HR Director | Netbox

Great communication and weekly based reporting of activities.

I very much appreciate great communication and also a weekly based reporting of activities. I would say that until now, I do not know how, but you managed to change the mind of the successful candidate. Thank you for your cooperation.

Koh Youseob Senior Manager | Head of Business Innovation | Samsung Electronics Czech and Slovak (SECZ)

Postup lovu

1

Bezplatná analýza

Bezplatná analýza obsahující návrh řešení, cenovou nabídku a časovou osou projektu.

2

Přímé oslovení

Systematické využití online/offline zdrojů pro vyhledání a přímé oslovení cílového talentu a pravidelný reporting.

3

Výběrové řízení

Budování vztahu mezi oběma stranami skrze osobní zapojení do výběrového řízení a pomoc při vyjednávání v souvislosti s pracovní nabídkou.