WOLF HUNT

Executive
Search

Analýza a konzultace
Garantovaná aktivita
Pravidelný reporting
Osobní zapojení do VŘ
Pomoc při vyjednávání

Obsazená pozice

do 2 měsíců

Přímé oslovení

vyšší desítky kandidátů

Výběrové řízení

pomoc s návrhem a osobní účast

Garance

při hledání i ve zkušební době

Odměna

závislá na splnění cílů

Hledané pozice

vyšší a střední management, specialisté

Executive Search

Klíčové pozice

Našim klientům na zakázku obsazujeme klíčové pozice převážně v rámci vyššího a středního managementu. Orientujeme se však také v řadách žádaných technických specialistů. Využijte našeho know-how při řešení náročné náborové situace vyžadující nadstandardní péči.

Poradenství

Získejte poradenství, která vám pomůže správně nastavit parametry obsazované pozice, přinese systematický průzkum trhu a poskytne autentickou zpětnou vazbu od vybrané cílové skupiny.

Zkušenosti

Zastupujeme firmy od startupů až po korporace a dokážeme pro ně získat jimi poptávané profesionály, kteří jinak aktivně práci nehledají. Věřte našim instinktům a zkušenostem při lovu na domácím i zahraničním pracovním trhu.

Projektové řízení

Executive Search v našem podání zahrnuje garantovanou aktivitu, která minimalizuje faktor náhody. Každou zakázku řídíme jako projekt a řešíme ji v předem stanovené časové ose. Na pravidelné bázi reportujeme svoje působení na trhu a zpětnou vazbu od cílové skupiny.

Přidaná hodnota

Rozdílovým bodem při obsazování strategických pozic je schopnost ovlivnit výstup. Jsme partnerem, který dobře zná proces vyjednávání mezi těžce loveným talentem a náročným zaměstnavatelem. S vlky po vašem boku dotáhnete výběrové řízení do úspěšného konce.

Garance výsledku

Naše odměna se vždy váže ke splněním cílům, které podléhají schválení ze strany klienta. 

Hledané pozice

Postup lovu

1

Bezplatná analýza

Bezplatná analýza obsahující návrh řešení, cenovou nabídku a časovou osou projektu.

2

Přímé oslovení

Systematické využití online/offline zdrojů pro vyhledání a přímé oslovení cílového talentu a pravidelný reporting.

3

Výběrové řízení

Budování vztahu mezi oběma stranami skrze osobní zapojení do výběrového řízení a pomoc při vyjednávání v souvislosti s pracovní nabídkou.

Hlavní síla WOLF HUNT spočívá v tom, že dokáží velmi dobře identifikovat vhodné kandidáty a přivést i ty, kteří by pro náš interní nábor zůstali nedostupní.

Službu Executive Search jsme původně brali jako experiment, jehož cílem bylo zjistit její hodnotu ve srovnání s naším tradičním interním náborovým procesem. Na základě počátečního průzkumu trhu jsme jednoznačně zvolili WOLF HUNT jako výrazného regionálního lídra a od počátku se nám jejich přístup jevil jako profesionální, moderní a dobře strukturovaný. Nejdůležitějším výsledkem bylo, že nám WOLF HUNT pomohli najmout výjimečného manažera, který předčil naše očekávání a nyní hraje klíčovou roli v rozvoji našeho týmu designérů. Hlavní síla WOLF HUNT spočívá v tom, že dokáží velmi dobře identifikovat vhodné kandidáty a odhalit talenty, které by pro náš interní nábor zůstaly nedostupné. Služby WOLF HUNT můžu vřele doporučit i ostatním.

Ján Koscelanský Chief Product Officer | Sudolabs

Díky skvělé podpoře během celého procesu se na WOLF HUNT znovu ráda obrátím.

Od první schůzky až po obsazení pozice byla spolupráce s WOLF HUNT velmi příjemná a profesionální. Ocenila jsem dobrou komunikaci, pravidelný update i kvalitu doporučených kandidátů.

Ivana Meiselová Europe Accounting Manager | Fastenal

V ČR není moc podobných firem, které by se s úrovni služeb a odbornosti poskytované WOLF HUNT mohly srovnávat.

Práce, kterou pro nás WOLF HUNT odvedl, si moc vážím. Pomohli nám obsadit pozici na úrovni Vice President a jejich odbornost, kontakty a nasazení byly neocenitelné. Jako opravdoví vlci se nezalekli ani našich náročných požadavků a potřeb a velmi často je i doplnili o zkušenosti z předchozích podobných projektů. Poskytli vynikající službu, byli vždy k dispozici, nebáli se dát svůj názor i doporučení a zvládli celý proces bez problémů a překvapivě rychle. V průběhu celého procesu byli rovnocennými partnery všem zúčastněným stranám.

Kateřina Smrčková Chief People Officer | Codasip

Oceňujeme hlavně nasazení v průběhu celého procesu, proaktivní přístup i rychlou a spolehlivou komunikaci.

WOLF HUNT se osvědčil jako spolehlivý partner, na kterého bychom se určitě opět obrátili, pokud by bylo potřeba pomoct s náborem seniorní role, která si zaslouží péči headhunterů.

Karin Milková Commercial Director | TrustPay

Pozitivně hodnotím nejen službu a výsledek výběrového řízení, ale i candidate experience.

Díky WOLF HUNT se nám podařilo rychle obsadit pozici COO v našem nově vznikajícím boardu. Představili nám kvalitní portfolio kandidátů, osobně se účastnili všech interview a v celém průběhu procesu s nimi spolehlivě fungovala komunikace. Zároveň i od vítězné kandidátky jsme dostali velmi pozitivní zpětnou vazbu na průběh výběrového řízení s tím, že podobnou zkušenost ještě nezažila.

Vojtěch Pihrt Co-Founder | JetSoft

Jako kandidát i klient se cítíte zkrátka součástí vlčí smečky

Se společností WOLF HUNT často spolupracujeme na vyhledávání seniorních odborných nebo manažerských pozic. Spolupráce probíhá na vysoce profesionální úrovní a jedná se do slova a do písmene o klientské doprovázení od samotného oslovení až po pracovní nabídku a závěrečnou zpětnou vazbu. Na vlcích z WOLF HUNT si cením jednak pracovního nasazení, ochotě naslouchat a navnímat firemní kulturu klienta, vysoké úrovně péče o kandidáty a proaktivního partnerského přístupu vůči klientovi. Cením si také jejich otevřenosti a férovosti v jednání. Perfektně zpracovaná nabídka je samozřejmostí, ale i v situaci, kdy věci nejdou podle plánu je vždy ochota hledat nové řešení a flexibilně upravit záměr. Jako kandidát i klient se cítíte zkrátka součástí vlčí smečky

Renata Millerová HR Director CZ/SK/PL/HR/SRB | Thermofisher Scientific

V minulosti jsem využil služeb řady headhunterů včetně těch renomovaných mezinárodních a musím konstatovat, že WOLF HUNT nastavil laťku nejvýše.

Při obsazování klíčových pozic v managementu jsme hledali vhodného partnera a na WOLF HUNT jsme se obrátili díky doporučení našeho klienta. I přes nelehké zadání a složitou situaci na trhu práce jsme díky vytrvalosti a know-how WOLF HUNT uspěli. Nejen že představili kvalitní portfolio kandidátů, ale osobně se účastnili všech interview a poskytnuli pomoc při vyjednávání podmínek, což bylo velmi přínosné. WOLF HUNT nás nadchnul svým vstřícným přístupem a skvělou podporou během celého časově náročného procesu. Při dalším lovu tak víme bez váhání, na koho se opět obrátit.

Miroslav Král CEO | Marketup

We were very pleased with their well communicated and professional process for candidate search.

WOLF HUNT succeeded in attracting several highly qualified candidates for our COO position and we would certainly use WOLF HUNT our executive search needs in the future.

Richard Fetyko Founder&CEO | AltFins

Vlci nás příjemně překvapili, jejich lov byl pro nás úspěšný

Vlci nás příjemně překvapili, jejich lov byl pro nás úspěšný a jsme přesvědčeni, že si spolupráci s nimi v budoucnu ještě určitě zopakujeme. Do pomoci s výběrem strategické manažerské pozice jsme je původně zařadili s nepříliš velkým očekáváním, spíš pro jejich odlišnost od většiny jejich konzervativní konkurence. Rychle si však získali naši důvěru, po celou dobu lovu, byla komunikace s nimi velmi hladká a při následné spolupráci jsme ocenili nejen počet doporučených kandidátů na obsazovanou pozici, ale především jejich kvalitu. Ve vedení jsme se shodli, že i čas strávený s nevybranými kandidáty rozhodně nebyl ztracený.

Petr Podaný Personální a správní ředitel | PKS Holding

Vlci jsou opravdu těžkou váhou v lovení talentů.

Se smečkou vlků, jsem měl již zkušenost ze strany „loveného“ talentu, která mě přivedla do aktuálního působiště v Kulina Group. V roli klienta jsem poté WOLF HUNT oslovil s extrémně specifickým zadáním pro vyhledání klíčového člena týmu v zahraničí. Moje obavy, zda zvládnou obsáhnout i zahraniční trh byly velice rychle rozptýleny a těžko jsem skrýval překvapení, když mi přivedli kandidáta, který splňoval mé až nesmyslně konkrétní zadání na 100 %. Díky přítomnosti v celé části lovu, včetně osobního pohovoru a promptní komunikaci na obě strany se efektivně staví do role mediátora mezi kandidátem a společností což výrazně zvýší pravděpodobnost úspěšného dotažení a zároveň nalezení win-win podmínek nástupu.

Antonín Štětina CEO | Kulina Group

Po celou dobu jsem se jako klient cítila maximálně opečovaná…

S WOLF HUNT jsme spolupracovali opakovaně na různých typech pozic, od specialistů až po top manažerské. Po celou dobu bylo patrné, že pracujeme s opravdovými profíky. Jako velký přínos vnímám I to, že se pohovorů u nás zástupci Wolf Hunt osobně účastnili. Spolupráce s WOLF HUNT byla na vysoce profesionální úrovni od začátku do konce, a svěřit se do jejich rukou nám nejen ušetřilo spoustu času, ale přineslo I kýžené výsledky.

Lenka Ježková Head of HR | NOTINO

Najlepší prehľad o talente na vrcholové pozície

Spolupracujeme na náboru s väčším počtom externých subjektov, ale pri náboru na najvýznamnejšie pozície si vždy prizveme na spoluprácu Wolf Hunt, pretože na základe minulých skúsenosti, môžem povedať, že majú najlepší prehľad o talente na vrcholové pozície. Na základe kvality komunikácie a extra míli výrazne zvyšujú kvalitu výberového procesu. Takto sme spolu obsadili pozíciu CFO a COO v GymBeam.

Dalibor Cicman CEO | GymBeam

Skvelý partner do dravých časov.

Spoločnosť WOLF HUNT svojím čerstvým prístupom dokazuje, že je vždy možné zdolať zaužívané štandardy a posunúť ich na vyššiu úroveň.
Netradičný branding spojený s otvorenou komunikáciu, vysokou mierov flexibility, nasadenia, zameraním na cieľ a efektívnosť, vytvorili výnimočné pracovné prostredie, ktoré zákonite viedlo k úspešnému obsadeniu hľadanej pozície. Skvelý partner do dravých časov.
Môžem spokojne odporúčať a už teraz sa teším na ďalší lov.

Peter Slavkovský Sales Director CEE | STIEBEL ELTRON

Spolupráca predčila moje očakávania

Na agentúru WOLF HUNT som sa obrátil s najdôležitejšou pozíciou, ktorú sme potrebovali vo firme obsadiť. Hľadal som človeka, ktorý by po 9 rokoch prebral odo mňa vedenie manažmentu. Spolupráca predčila moje očakávania a už počas procesu som sa naučil kroky, ktoré budem následne aplikovať v hľadaní ďalších uchádzačov. Komunikácia bola na super úrovni, prvotný filter kandidátov veľmi kvalitný a WOLF HUNT bol rovnocenným partnerom do otvorených diskusii pri premýšľaní o pozícii a jej obsadení. Dnes verím, že sme spoločne zvolili výborne. Do budúcna služby WOLF HUNT veľmi rád využijem znovu na kľúčové pozície.

Peter Hajduček CEO | Footshop

První z našich dodavatelů, kdo dělal nábor o 180° jinak.

S majiteli společnosti WOLF HUNT, Ondrou a Ivarem, úspěšně a rádi spolupracujeme již 4. rokem. Byli první z našich dodavatelů, kdo dělal nábor o 180° jinak a vážím si i jejich odvahy měnit kulturu náboru. Kluci mají charisma, lovit s nimi je radost a cesta k úspěchu.

Markéta Svobodová HR MANAGER | Abbas

WOLF HUNT jako náborový partner patří mezi elitu.

Dobře vyvinutý instinkt v kombinaci se znalostmi zkušeného lovce zaručuje rychlou a efektivní práci v oblasti hledáni a náboru těch nejlepších talentů. Na mnoha příkladech nám WOLF HUNT dokázal, že jako náborový partner patří mezi elitu. V rámci zálohových projektu jsme ocenili dobře propracovaný reporting a nadstandardní péči.

Alena Krejčířová RECRUITMENT LEAD | DIXONS CARPHONE, CoE

Great communication and weekly based reporting of activities.

I very much appreciate great communication and also a weekly based reporting of activities. I would say that until now, I do not know how, but you managed to change the mind of the successful candidate. Thank you for your cooperation.

Koh Youseob Senior Manager | Head of Business Innovation | Samsung Electronics Czech and Slovak (SECZ)

Vyřešíme váš náborový problém

Zavolejte nám

+420 720 996 733

Potkejme se v Brně

Nám. Svobody 702/9
602 00 Brno

Potkejme se v Praze

Pernerova 51
186 00 Praha - Karlín