WOLF HUNT

Zákon vlka

Vynalézavost

Stejně, jako má vlk prominentní postavení v lidské mytologii a kultuře a patří mezi nejobdivovanější šelmy světa, tak i vlčí smečka vedená Ivarem a Ondrou si buduje podobnou pověst na poli headhuntingu. Maximální flexibilita a ochota, schopnost podat komplexní přehled o kandidátech, vysoká úroveň profesionality – to vše je zárukou spolupráce, která přináší výsledky.

Petr Krátký

FINANCE DIRECTOR | IMI CCI CRITICAL ENGINEERING

Jedinečnost

S kluky z WOLF HUNT byla skvělá spolupráce. Velmi rychle pochopili specifika pozice, kterou hledáme. Otevřeně komunikovali ve všech fázích projektu – identifikace potenciálních kandidátů, jejich kontaktování a reakce, plán a průběh jednotlivých interview. Věděli, kde hledat a koho oslovit, i když pozice byla hodně specifická. Získali jsme talenty s relevantními znalostmi i zkušenostmi a přidanou hodnotou pro nás byla také osobní účast WOLF HUNT na jednání s kandidáty. Spolupráci bych si určitě zopakoval!

Ondřej Šňupárek

Chief of IT Development | Air Bank

Zkušenost

Na tým WOLF HUNT jsme dostali tip, když jsme potřebovali rychle a efektivně vyřešit nábor seniorní C-level pozice v Praze. Vlci dokázali rychle „nacítit“ naši firemní kulturu a doporučovat kandidáty, kteří jsou hodnotově na stejné vlně. 
Hodně nám to ulehčilo další fázi pohovorů a už během prvního týdne se podařilo najít opravdu vynikajícího kandidáta, což je pro mne důkazem vysoké efektivity a dobrého pochopení kritérií pro vyhledávání. WOLF HUNT vřele doporučuji všem, kdo hledají spolehlivého partnera s moderním přístupem k headhuntingu.

Helena Rojas Ortiz

Human Relations | IMPACT HUB PRAHA

Věrnost

Spolupráci s WOLF HUNT jsme využili opakovaně. Ocenili jsme snahu o zevrubné poznání naší firmy a pružnou komunikaci především co se týče okamžitých reakcí na náš feedback ohledně výběru kandidátů. Právě díky tomu se podařilo v předem stanoveném časovém plánu najít kandidáta, který odpovídal požadavkům na danou pozici a zároveň perfektně zapadl do naší firemní kultury.

Marie Havlíčková

CEO | Slevomat

Hodnotový pilíř našeho servisu nazýváme Zákon Vlka. Těchto 8 zákonů tvoří 8 vrcholů oktagonu v našem logu.

Věrnost

Etika nám velí být maximálně transparentní ke všem zúčastněným stranám a podporovat je ve správných rozhodnutích. Jen tak se dá budovat dlouhodobý vztah.

Vynalézavost

Nové trendy v náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Instinkt a rozum nám neustále velí razit nové cesty k úspěchu.

Odvaha

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Ve světě náboru to platí dvojnásob. Umět se projevit ve správný moment, zkusit neotřelý postup a fungovat v souladu s vlastními hodnotami jsou klíčovými rysy vlka.

Zkušenost

V recruitmentu jsme už zažili všechno a všechno ještě zažijeme. Naše zkušenosti Vám pomohou zvýšit náborové šance na přežití.

Vytrvalost

Lov talentů je náročné řemeslo a vytrvalost a zanícení je to, co dělí úspěšné lovce od těch neúspěšných.

Diskrétnost

Naslouchat druhým a jejich potřebám je náš denní chléb. Zároveň si uvědomujeme, že se jedná o důvěrné informace a podle toho k nim přistupujeme. Tedy naprosto profesionálně.

Jedinečnost

Jsme jednotný soubor individualit, a každý z nás nechává na projektu svoji vlastní a nezaměnitelnou stopu.

Starostlivost

Nejlepším přítelem kariéry je vlk. Bez ohledu na to, kdy a kolikrát se naše cesty protnou, jsme Vám nablízku – vždy připraveni pomoct individuální konzultací nebo dobrou radou.

1 / 8

Chci bezplatnou analýzu

vyřešíme váš náborový problém

Napište
nám

info@wolfhunt.cz

Zavolejte
nám

+420 720 996 733

Navštivte
nás

Nám. Svobody 702/9
602 00 Brno

Pernerova 51
186 00 Praha - Karlín