Zákon vlka

Máme čich na ten nejvhodnější talent pro Vaši firmu. Vyhledáváme a zastupujeme profesionály na trhu v oborech IT, finance, HR, obchod a marketing. Víme, kde se tito lidé pohybují, jak uvažují a co chtějí. Jejich stopu vytrvale sledujeme.

Stojíme po boku svých kandidátů po celé naší společné cestě a pečujeme o jejich kariéru a profesní rozvoj. Máme velký respekt k životním změnám, ke kterým našim kontaktům pomáháme. Nevzdáváme se zodpovědnosti a dohlédneme, aby se klíčové momenty na této společné cestě nesly ve stejném duchu.

Dobře známe své teritorium. Věřte našim instinktům a zkušenostem při lovu v hlubokém lese pracovního trhu. Brno a jižní Morava je naším domovem, ale lovit vyrážíme i v Praze a po celé České republice. Máme důvěru zahraničních klientů, kteří nás vyhledávají pro pečlivě pěstované vztahy s jejich cílovou skupinou v těchto regionech.

Zákon
vlka

VYTRVALOST

Nevzdáme se při prvních překážkách a jdeme i po stopách, které zdánlivě končí. Svůj cíl nespustíme nikdy z dohledu.

Lov talentů je náročné řemeslo a vytrvalost a zanícení je to, co dělí úspěšné lovce od těch neúspěšných.

ODVAHA

Při cestě za naším cílem se nezalekneme žádných překážek a každé nebezpečí zvládneme levou zadní.

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Ve světě náboru to platí dvojnásob. Umět se projevit ve správný moment, zkusit neotřelý postup a fungovat v souladu s vlastními hodnotami jsou klíčovými rysy vlka.

STAROSTLIVOST

Svým kontaktům dáváme péči i ve chvílích, kdy nelovíme.

Nejlepším přítelem kariéry je vlk. Bez ohledu na to, kdy a kolikrát se naše cesty protnou, jsme Vám nablízku – vždy připraveni pomoct individuální konzultací nebo dobrou radou.

VĚRNOST

Pokud nás máte po svém boku, můžete si být jisti, že lovíme společně.

Etika nám velí být maximálně transparentní ke všem zúčastněným stranám a podporovat je ve správných rozhodnutích. Jen tak se dá budovat dlouhodobý vztah.

ZKUŠENOST

Učíme se rovným dílem z úspěchů i neúspěchů, a každý jeden rok jsme moudřejší o sedm.

V recruitmentu jsme už zažili všechno a všechno ještě zažijeme. Naše zkušenosti Vám pomohou zvýšit náborové šance na přežití.

VYNALÉZAVOST

Zákon přežití nám velí přicházet se stále novými způsoby, jak Vás propojit s těmi, které hledáte.

Nové trendy v náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Instinkt a rozum nám neustále velí razit nové cesty k úspěchu.

JEDINEČNOST

Stavíme na osobnostech a originálním přístupu každého člena smečky.

Jsme jednotný soubor individualit, a každý z nás nechává na projektu svoji vlastní a nezaměnitelnou stopu.

DISKRÉTNOST

Komu jinému se svěřit než němé tváři? Váš příběh je u nás v bezpečí.

Naslouchat druhým a jejich potřebám je náš denní chléb. Zároveň si uvědomujeme, že se jedná o důvěrné informace a podle toho k nim přistupujeme. Tedy naprosto profesionálně.

Vyřešíme váš náborový problém

Zanechte svoji stopu.