WOLF HUNT

+420 725 984 647
petr.n@wolfhunt.cz

Petr Nehyba

Wolf

Do neustále se měnící řeky recruitmentu jsem vplul v roce 2011 a přes práci v externí agentuře, několik zahraničních pobytů a práci v nadnárodní korporaci jsem v srpnu 2016 vstoupil do vlčího doupěte a stal se od samého počátku součástí vlčí smečky.

Věnuji se hlavně technickým pozicím, ale více než konkrétní specializace je pro mě servis a přístup. Je to rozhodující faktor úspěchu v době, kdy ostatní recruitmentoví hráči mají přístup k podobným nástrojům a technickým vychytávkám.

Svou práci stavím na dlouhodobosti, důvěře, maximu přesných informací a podpoře ve správných rozhodnutích. Jsem otevřen vůči svým zákazníkům; nadhled, rychlé jednání a poskytování maxima možných informací považuji za svoji největší přidanou hodnotu.
Sleduji dění na pracovním trhu, jeho změny v širších souvistostech a neustále si rozšiřuji přehled o firmách, abych tento informační balíček mohl předávat dál.
Všichni talenti i firmy mě mají stejně blízko – jsem hned na druhé straně telefonního sluchátka.

Díky kombinaci exkluzivních projektů a platformy DEER PARK mohu nabídnout široké a reprezentativní portfolio těm, kteří zvažují pracovní změnu.
Do dnešních dnů jsem pomohl zajistit novou pracovní příležitost desítkám talentů do dvou desítek firem a rád se postarám o další, kteří projeví zájem.

Ve volném čase se věnuji domácímu i světovému dění, kulturním akcím a občas se vracím do lesů České Kanady, kde čerpám sílu na další lov.

When the snow falls and the white wind blows, the lone wolf dies but the pack survives.

Chci bezplatnou analýzu

vyřešíme váš náborový problém

Napište
nám

info@wolfhunt.cz

Zavolejte
nám

+420 720 996 733

Navštivte
nás

Nám. Svobody 702/9
602 00 Brno

Pernerova 51
186 00 Praha - Karlín