WOLF HUNT

+420 725 221 377
ondrej.h@wolfhunt.cz

IT

Ondřej Havlíček

Co-founder/alpha wolf

Hráči NHL mají své agenty a týmy svoje skauty.

Mí kandidáti a klientské firmy mají mě. Jsem tu, abych splnil jejich vysoké nároky a posunul vpřed buď jejich kariéru, nebo vyřešil náborové starosti.

Působím dlouhodobě jako kariérní poradce pro IT specialisty a konzultant v oblasti náboru. Když člověk najde, co ho opravdu baví, chce tomu dát všechno. Proto jsme s kolegou Ivarem založili Wolf Hunt.

Svou práci dělám vždy v souladu s mými vlastními hodnotami a s důrazem na kvalitní servis. Chci dělat s lidmi, kteří mě baví, ať už se jedná o kolegy, kandidáty nebo klienty. Protože na všechno ostatní je život moc krátký. Kontakty a know-how nelze získat jinak než neustálým pobytem v náborové realitě, a věřím, že pokud se Vy a já máme znát, jednou k tomu určitě dojde.

Ctím neformální přístup postavený na profesionálních principech směrem ke svým klientům a přátelský ke svým kandidátům. Že se oba světy někdy protnou, je jen vyústění dlouhodobého vztahu založeného na důvěře. Díky neustálému pohybu mezi IT specialisty se dovedu orientovat v jejich řeči a spojovat si klíčové body k vytvoření přesné abstrakce. To mi pomáhá danou problematiku pochopit a neustále držet krok s překotným vývojem na poli technologií.

Volný čas trávím nejraději s přáteli při aktivitách spojených buď s počítačem, nebo s motory. Jsem vášnivým hráčem PC her a příznivcem i řidičem italských strojů z Milána a Boloně.

Těším se, až Vás poznám.

A gentleman is simply a patient wolf.

Chci bezplatnou analýzu

vyřešíme váš náborový problém

Napište
nám

info@wolfhunt.cz

Zavolejte
nám

+420 720 996 733

Navštivte
nás

Nám. Svobody 702/9
602 00 Brno

Pernerova 51
186 00 Praha - Karlín