WOLF HUNT

+420 720 996 733
ivar.m@wolfhunt.cz

HR, Finance, Sales, Marketing, SSC

Ivar Mesenský

Co-founder/alpha wolf

Už máte svého headhuntera?

V práci trávíme podstatnou část svého života a dříve nebo později se dostaneme do kariérního bodu, kdy již máme představu o svých silných stránkách a svém budoucím potenciálu.

Snažím se svým partnerům pomáhat s definicí jejich klíčových kompetencí a být jim po boku při důležitých životních rozhodnutích. Službu zakázkového recruitera (headhuntera) vnímám jako silně individuální servis založený na důvěře a otevřenosti všech stran. Vzhledem k tomu, že drtivá většina mých kontaktů aktivně pracovní příležitost nevyhledává, a je tak pro pracovní trh prakticky neviditelná, pojí se automaticky s mým přístupem i vysoká míra diskrétnosti. Považuji za velkou čest, pokud mě mí partneři vnímají jako kontaktní bod pro konzultování svých kariérních rozhodnutí. V rámci svého oboru se svými postupy řadím spíše ke staré škole a jsem přesvědčen, že pečlivý osobní přístup se nedá nahradit sebesofistikovanějším technologickým řešením. Věřím, že v zakázkovém náboru neexistují zkratky, které by mohly nahradit dlouhodobě a systematicky budovanou síť v rámci dané lokality a oborové specializace.

Je samozřejmostí, že u svých firemních klientů sleduji a analyzuji nejen finanční zdraví společnosti, fluktuaci či stabilitu, ale detailně se seznamuji i s firemní kulturou a personální politikou. Mí klienti si tak mohou být jisti, že je na trhu reprezentuji při networkingu s cílovými talenty jako jejich dobře informovaný ambasador značky. V pomyslné válce o talenty tak často můj servis dokáže převážit jazýček vah na stranu lépe „vyzbrojené“ společnosti.

A co Vy, už máte svého headhuntera?

The lion and tiger might be stronger, but the wolf does not perform in circus.

Chci bezplatnou analýzu

vyřešíme váš náborový problém

Napište
nám

info@wolfhunt.cz

Zavolejte
nám

+420 720 996 733

Navštivte
nás

Nám. Svobody 702/9
602 00 Brno

Pernerova 51
186 00 Praha - Karlín